Tellimisinfo

TELLIMISTINGIMUSED

 

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad internetileheküljelt www.4secrets.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse 4fun OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.


LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.


HINNAD JA TASUMINE

4secrets.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kas SWEDBANKi või SEB internetipanga vahendusel. Tasuda on võimalik ka e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel teistes internetipankades või pangakontoris.
Samuti pakume järelmaksu.


KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus, täitke nõutud väljad oma andmetega ning vajutage nupukesele "saada tellimus“. Edasi valige kas soovite maksta arvega või maksa pangas.

*Maksta arvega
Teile saadetakse e-mailiga tellimuskinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse. See ei kehti siis, kui Müüja ja Ostja on sõlminud kauba eest tasumise osas erikokkuleppe.

*Maksa pangas
Valige sobiv pank (Swedbank, SEB) ja sooritage makse - vajutage kindlasti nupukest „tagasi kaupmehe juurde”
NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist 4fun OÜ arveldusarvele.

*Maksa järelmaksuga

Kui soovite oma ostude eest tasuda järelmaksuga, palume Teil valida makseviisiks "Taotlen järelmaksu"


KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

Kui tellimuse summa on suurem kui 130 EUR on transport üle Eesti TASUTA.

Väiksema ostusumma puhul on Ostjal järgnevad võimalused:

1. Kaup tuuakse koju kätte, teenuse hind 5 EUR.
Üldjuhul toimetab kauba ostjani Eesti Posti kuller või muu kullerettevõte. Igal juhul võetakse eelnevalt ostjaga ühendust telefoni teel ning lepitakse kokku sobiv aeg paki kohale toimetamiseks.
NB! Kui kulleril ei ole võimalik pakki üle anda (aadressaat ei ole kättesaadav), viiakse pakk lähimasse postkontorisse. Sealt saadetakse vastav teatis ja pakk tuleb ostjal ise ära tuua.
2. Kaup saadetakse Teie kodupoe Smartposti kappi, teenuse hind 3 EUR.
Saab tellida väiksemaid tooteid. Tellides avaneb rippmenüü automaatide asukohaga. Valige sobiv asukoht ja vormistage tellimus. Täpsem info Smartposti teenuse kohta leiate siit.
3. Soovi korral on võimalik kaubad kätte saada (ilma saatekuluta) 4fun OÜ kontorist aadressil Heki tee 6-33, Haabneeme.
Kui Teie tellimus on komplekteeritud, saadetakse Teile sellekohane e-mail.
Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul, hiljemalt nädalaga.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.


PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele koos tellimuskinnituse (saadetakse automaatselt Teie e-mailile ning soovitame see välja printida ja alles hoida) ja makset tõendava dokumendiga. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.

Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaubused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.


KAUPADE TAGASTAMINE

Kõikidele 4secrets.ee e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr.) e-maili teel info(at)4secrets.ee ning tagastama seejärel e-poele tellitud kauba.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.

NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Kui tagastatav kaup on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

NB! Kohapeal ostetud toodetel puudub tagastusõigus. Kokkuleppel on võimalik kaup vahetada mõne muu toote vastu.MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

Kui pildid on illustratiivse tähendusega, on selle kohta märge toote märkustes.
Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.


LISAINFO

Lisainfot saab telefonil +372 53 090 441 või e-mail aadressil info(at)4secrets.ee


PRIVAATSUS

NB! Kõik kaubad on pakitud diskreetsesse pakendisse mille sisu ei ole tuvastatav! Paki saatjaks on 4fun OÜ.

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele - kullerfirma, Eesti Post.

Müüjal on õigus kasutada Ostja e-maili aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.